sarafi exchange rate swedish crown krona sek iir toman rial

صرافی – نرخ حواله کرون سوئد : از آنجایی که مطلع هستید مدتی هست که نقل و انتقال پول با ایران دشوار شده است و تنها تعداد بسیار محدودی از صرافی ها (Sarafi) و آن هم با نرخ کارمزد بسیار بالا ( تا 20 درصد کل مبلغ ! ) و با شرایط دشوار و فقط برای قشری خاص این نقل و انتقال وجه را انجام می دهند…

sarafi

sarafi

در اینجا ما سعی داریم تا افرادی که نیازمند ارسال وجه از ایران به سوئد و یا برعکس می باشند را گرد هم آوریم تا با همفکری یکدیگر شاید بتوانند راه حلی برای خود بیاندیشند.

کسانی که نیاز انتقال ارز سوئد به ایران و یا از ایران به سوئد دارند میتوانند در بخش نظرات در پایین این صفحه آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را قرار دهند تا بدین وسیله با سایر افرادی که نیازمندی مشابهی دارند ارتباط برقرار نمایید و بتوانند با هم همدلی نمایند.

تذکر: سایت خبر سوئد به هیچ عنوان در این رابطه قادر به یاری رساندن به هموطنان عزیز نمی باشد و تنها سعی در برقراری پل ارتباطی میان شما و دیگران دارد , لطفا از ارسال ایمیل در این رابطه به ما جدا خوددرای نمایید و فقط در بخش نظرات پیام خود را برای دیگران قرار دهید.

  نرخ روز خرید و فروش کرون سوئد در بازار ایران : sarafi 

برای دریافت نرخ ارز در سوئد با صرافی sarafi مورد اعتماد خود تماس بگیرید

توجه: سایت خبر سوئد هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با معاملات انجام شده بین طرفین بر عهده نمی گیرد. خریدار و فروشنده 100% مسئول می باشد . در هنگام خرید و فروش ارز مراقب افراد کلاهبردار و سودجو باشید. (صرافی – Sarafi)